Loading

NAŠE SLUŽBY

Letecké fotografie ve vysokém rozlišení, zpracování videa, panoramatické snímky a digitální fotografie tvoří základ našich služeb, ale obrátit se na nás můžete také s inspekcemi, mapováním terénu nebo krátkými reklamními spoty. Náš tým tvoří CAA certifikovaní piloti a naše vybavení je profesionální, zařízení homologované a drony pojištěné. Je pravdou, že jsme na trhu teprve rok, nicméně rosteme a zlepšujeme se - v našem týmu jsou aktuálně tři piloti, tři fotografové, vlastníme více než jeden dron, více jak jeden fotoaparát a nebojíme se to všechno použít. Naše zkušenosti z posledních měsíců se týkají převážně realit a venkovních společenských akcí (svateb).

POŘIZOVÁNÍ VIDEA ZA POMOCI BEZPILOTNÍCH DRONŮ

Nabízíme komplexní službu natačení ze vzduchu i země, tedy pořizování leteckých snímků a videa pomocí bezpilotních letadel (DJI Phantom 3 Proffesional, Inspire 2 a DJI 800 Evo). Zhotovíme Vám nahrávku interiéru, pozemku, nemovitosti nebo krátký průřez sportovní či společenskou událostí, přijedeme natočit Vaši svatbu, rodinnou či firemní oslavu a nebojíme se ani časosběrných snímků a kombinací pozemní foto / letecké video. Nabízíme spolupráci realitním společnostem.

ZPRACOVÁNÍ VIDEA A DIGITÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ

Vámi pořízený videozáznam rádi upravíme podle Vašeho přání, včetně úvodních obrazovek a titulků. Hotový, sestříhaný videozáznam doručíme na vyměnitelném médiu, nahrajeme nebo zašleme. Rádi Vám pomůžeme s fotodokumentací Vaší oslavy nebo důležitého životního okamžiku, sportovní akce nebo venkovní události, nejedná se však o ateliérové foto. Samozřejmostí je následná postprodukce, tedy běžná úprava pořízených fotografií (velikost, formát, ořez, expozice, barvy).

SLUŽBY NA PŘÁNÍ (NA DOTAZ)

Nenašli jste se v žádné z kategorií, ale Váš projekt se týká fotografií nebo videa? Nevadí! Napište nám a rádi si o všem promluvíme, novým věcem se nebráníme. Doplňkovou službou může být například tvorba webových prezentací, drobné programovací nebo grafické práce.